title

"VİZE BAŞVURULARI NASIL YAPILIR, NEREDEN YAPILIR ?"

 

Aklınıza takılan soru işaretleriyle birlikte daha da karmaşık hale gelen bu süreç sebebiyle seyahat planlarınızı ertelemeyin!

Bırakın ihtiyacınız olan işlemleri sizin yerinize biz yapalım ve siz seyahatinizi nasıl geçireceğinizi düşünün.

Tamitur Turizm Seyahat Acentası, başvuru işlemlerinizi zahmetsiz ve hatasız tamamlayabilmeniz için başvuru süreçlerini sizin adınıza yönetmektedir.

Bu işlemleriniz için vize danışmanlığı, evrak kontrolü ve takip işlemleri hizmetleriyle başvurunuzun hızlı ve sorunsuz tamamlanması sağlanmaktadır.

AVANTAJLARIMIZ NELERDİR ?

   
 • * Tamitur Turizm Seyahat Acentası olarak vize konusunda işini en iyi şekilde yapan profesyonel ekiplerle ve iş ortaklarıyla çalışıyoruz.
 • * Anlık güncel bilgileri edinebilen, yabancı dil donanımına sahip ve yetkin profesyonellerle beraberiz.
 • * Hem müşterilerimizle hem de yetkili kurum temsilcileri ile güçlü; iletişim bağlarımız bulunmaktadır.
 • * Vize işlemleriniz için acentamızı tercih ederseniz tüm sürecin daha kolay işlediğini görebilirsiniz.
 • * Başvuru aşamasında özellikle evrak toparlamak, kendi işinizden geri kalmak gibi problemlere neden olabilmektedir. Buna engel olabilmek için sizin yerinize tüm evrakları düzenli şekilde bir araya getirecek olan ekibimize güvenebilirsiniz.
 • * Belgeler doğru şekilde hazırlanmış olur, eksik belge varsa başvurudan önce telafi etme şansınız olur.
 • * Konsolosluğa veya Vize Merkezine eksiksiz ve mükemmel organize edilmiş bir dosya sunulmuş olur.
 • * Vize başvuru sürecini en az maliyetle sizin açınızdan en ekonomik sonuçla neticelendireceğinizden emin olabilirsiniz.
 • * Hem emek hem de finansal açıdan kar elde etmek için bizi tercih edebilirsiniz.
 • * Konsolosluğa gitme gelme zahmetine katlanmak zorunda kalmaz, sıralarda bütün gün beklemezsiniz.
title
title

VİZE BAŞVURU İŞLERİ

 

Alanında tecrübeli ve sorumluluk sahibi bir acenta olarak sizler için oldukça zahmetli olan vize başvuru işlemlerini, sizin yerinize biz üstlenebiliriz. Özellikle başvuru süreci öncesi randevu, görüşme, gerekli evraklar, evrak temin süreci oldukça zaman harcanması gereken süreçlerdir. Bunlarla beraber evrakları teslim etme, neticelenmesini bekleme gibi aşamalar sabırsızlanmanın en yoğun olduğu süreçlerdir. Sizin bireysel olarak yaptığınız hataların neredeyse hiçbirini yapmadığımız için vizenizi tek seferde alabilmemiz daha mümkündür. Vize işlemlerinizin her aşaması ekiplerimiz tarafından titizlikle takip edilir. Bizim için önemli olan her vize türünden pozitif sonuç alabilmektir.

Randevu alma, vize için gerekli belgeler hakkında bilgilendirme, belgelerin uygunluğunu kontrol etme, vize başvurusu için formları doldurma, uçak ve otel rezervasyon işlemleri, seyahat sigortası işlemleri, evrakları ilgili merkezlere teslim etme, sonuçlanmış vizeleri geri alma ve tarafınıza iletme aşamaları ekibimiz tarafından takip edilir.

BİREYSEL VİZE BAŞVURULARI   GRUP VİZE BAŞVURULARI
 • Özellikle bireysel olarak seyahat edecek olan kişiler, vize sürecinde büyük hatalar yapabilmektedirler. Ya evraklarda yanlışlıklar, hatalar olabilmekte ya da kişisel olarak başvuru sürecinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Zorlukla alınan randevuyu kaçırmak, evrakları yetiştirememek gibi pek çok aksilik boy gösterebilmektedir. Bu gibi bir durumun yaşanmaması adına vize hizmeti sunan bir acente tercih etmek daha sağlıklıdır. Sizin yerinize sürece hâkim olan ve işinde kendini ispatlamış acentalar her zaman daha pozitif sonuç almayı mümkün kılmaktadır. Her yıl onlarca vize başvurusunu yöneten acentamız, tecrübeli ve profesyonel kadrosu ve iş ortaklarıyla tüm sorularınızı cevaplamak için hizmetinizdedir.

 
 • Vize almak için başvuru yapan bir grubun kendi başına dağınık şekilde yaptığı başvuru, yüksek oranda olumsuz dönüş almaktadır. Çoğu zaman her kafadan bir ses çıkmakta, bilen ve bilmeyen kişiler karmaşa yaşanmasına neden olmaktadır. Bu noktada devreye girip sizin için süreci kolaylaştırmaya aday olabiliriz. Ne kadar kalabalık bir grup olursanız olun her biriniz için onlarca vizeyi pratik şekilde alabiliriz. Grup başvuruları en sıkıntılı başvurulardır. Birçok kişi nasıl olsa kalabalığız üstesinden gelebiliriz diye düşünür fakat evrak kargaşası pek de olumlu netice vermez. Bunun yerine belli bir plan dâhilinde tertipli ve düzenli çalışan bir ekibe güvenirseniz işler çok daha kolay halledilebilir.

title

KURUMSAL VİZE BAŞVURULARI

 

Tamitur Turizm Seyahat Acentası olarak şirketinizin yurt dışı seyahatleri için ihtiyaç duyduğu vizelerle ilgili işlemlerinizi organize etmekte ve takip etmekteyiz. Şirketinizin gerçekleştireceği iş seyahatleri için kurumsal vize işlemleri adına en hızlı ve en doğru sonuçları almak ancak evrakların doğru ve eksiksiz bir şekilde hazırlanmasıyla sağlanabilmektedir. Acentamız, şirketiniz adına tüm evraklarınızın kontrollerini sağlayıp, eksikleri tamamladıktan sonra başvuruda bulunan kişi için randevu alımını gerçekleştirmektedir. Ardından başvuruda bulunulacak ülkenin konsolosluğuna veya aracı kurumuna gerekli evraklar istenilen formatta, şirket yetkiliniz adına teslim edilmektedir. Gerekli görülmesi halinde, görüşmeye davet edilen başvuru sahibine refakatçilik edilerek, buradaki işlemlerin normalden çok daha hızlı bir şekilde tamamlanması sağlanmaktadır. Şirketinizden sürekli vize başvurusunda bulunan yetkililerin evraklarının her daim hazır bekletilmesi sayesinde, başvuruda bulunmak için şirketiniz tarafından acentamıza talep geçildiği anda, işlemlerinizi zaman kaybetmeden başlatabilmekteyiz. Evrakların güncelliği düzenli olarak takip edilmektedir ve süresi geçen evraklar için tarafınızdan yenileme yapılması talep edilir. Bu sayede evraklar sürekli güncel olarak bekletilir ve şirket yetkililerinin zamanla yarıştığı bir ortamda, vize başvurusunda kullanılacak evrakları toparlamak için harcanan zaman ortadan kalkmış olur. Bu sayede şirketiniz adına, özellikle acil alınması gereken vizelerde, işlemleri normalden çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilmekteyiz. Sitemizdeki İletişim formu ile bize talebinizi iletebilir ya da iletişim telefonlarımızdan bizi arayarak detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

 

HATIRLATMA!

 

Vize başvurunuz için acentamızın sizin adınıza gerçekleştirdiği işlemler eksiksiz ve doğru olmasına rağmen, son karar merciinin ilgili başkonsolosluk olmasından dolayı hiçbir vize başvurusunun %100 olumlu sonuçlanacağı garanti edilemez.

 

Vize İrtibat Bilgileri

+90 (553) 814 82 64

[email protected]

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı